PBF w realiach Soul Eater 'a

Tutaj, w Shibusen możesz zostać prawdziwym wojownikiem.

Ogłoszenie

Kiedy napiszecie nowy temat w którymś z "światowych forum", lub napisaliście go po długiej przerwie radzę poinformować mnie. Inaczej są marne szanse, ze odpiszę.

#1 2009-05-13 20:56:27

Matislavio

Mistrz

3303535
Zarejestrowany: 2009-05-13
Posty: 194

Matislavio

Imię: Matislavio
Nazwisko: Nieznane
Klan: Brak
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Broń: Mistrz
Uzdolnienia: Wyczuwam kłopoty na kilometr
Wygląd zewnętrzny: Czarne włosy, fioletowe oczy, średnio wysoki, średnio chudy... Zresztą popatrzcie na obrazek...
Charakter: Spokojny, otwarty na świat, wstydliwy tylko do kobiet, widać po mnie jaki mam humor, średnio trudno mnie wyprowadzić z równowagi, wszystkie rozpatruję logicznie, lubię mechanikę, słaby z matmy, lubię szachy, dobrą muzykę, lubię czasem popić, i to chyba tyle...
Co do historii o mnie to nie jest ona zbyt ciekawa... Ojciec zaciągnął się do londyńskiej straży miejskiej i był zbrojmistrzem. Nauczył mnie korzystać z każdej dostępnej broni, więc właściwie umiem walczyć wszystkim, chyba że wymyślą coś nowego. Jak miałem trzy lata zmarła mi matka. Od tego momentu za ciekawie nie było i życie zmusiło mnie do nauczenia się żyć w ubóstwie. W wieku pięciu lat nauczyłem się grać w szachy, rok później zdobyłem piątą kategorię, potem następną i tak aż do wicemistrza. Obecnie zarabiam na życie ogrywając zamożnych graczy. Jak miałem trzynaście lat zacząłem pomagać ojcu w śledztwach, i podczas ścigania pewnego gościa mój ojciec zniknął. Od tamtej pory byłem przez dwa lata sam i obwiniałem o wszystko siebie, bo jestem strachliwy, a gościu wykorzystywał do zbrodni legendę Monstra z Big Ben, aż do momentu gdy spotkałem pewną dziewczynę, Juliet, która pewnego dnia odeszła, zostawiając mi krótki list, porsche oraz pięć kart płatniczych. Obecnie siedzę w Death City, mam zamiar zdobyć kategorię Arcymistrza Światowego, stworzyć Kosę Śmierci, i zajmuję się śledztwem pod nazwą "Anioł Śmierci"...
Partner:...
Ilość zjedzonych jaj demona: Milion pięćset sto dziewięćset normalnie... -_-'' Mistrzem jestem!!
Czego się boi: Śmierci, że dadzą mi robotę a ja sobie nie poradzę...
Zwierzę/zwierzęta: Nie bo nie umiałbym się nim zająć...
Inne: Charakter opisałem, resztę poznacie w trakcie...
Punkty:
Siła: 70
Spryt: 80
Wola: 80
Charyzma: 70
Inteligencja:80
Refleks: 70
Szybkość:70
Obrazek:
http://www.quizilla.com/user_images/C/CR/CRA/crazyrTHANu882/1177548144_sAnimeBoy3.jpg



Już wchodzi Witamy w Death City

Ostatnio edytowany przez Matislavio (2009-06-06 20:01:11)


Mistrz-bez broni
Szachista - realista^^

Offline

 

#2 2009-05-17 21:49:46

Shinigami

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-09
Posty: 378

Re: Matislavio

Witam nowego członka

Offline

 

#3 2009-12-04 08:50:42

Lambo

Świeżak

Zarejestrowany: 2009-11-30
Posty: 23

Re: Matislavio

Matislavio, to już przesada. Ona wygląda komplentnie jak dziewczyna! Nie kłam że to facet bo to dziewczyna! Dodatkowo z tyłu są SAKURY! Takie coś zwykle lata za DZIEWCZYNAMI!!!

Ostatnio edytowany przez Lambo (2009-12-04 08:52:06)


__________________________________Zamierzam_działać_jako_broń_o_ile_mnie_przyjmą__________________________________

Siła: 50      Zmysł Walki: 50        Wola: 60      Charyzma: 100    Inteligencja: 100       Refleks: 60           Szybkość: 80

Offline

 

#4 2010-01-06 19:59:01

Tomoko

Mistrz

5490109
Zarejestrowany: 2009-06-10
Posty: 79

Re: Matislavio

Lambo, gdzie ty tu sakurę widzisz? A ta postać to facet, kojarzę go z gry (w którą osobiście nie grałam); ale tam są same bisze, więc ten nie jest wyjątkiem.


Mistrz, zajęta ^^

love (SE) :
Black Star <3
Soul Eater <3

love (SSB) :
Ike <3
Marth <3
Pit <3

Offline

 

#5 2010-04-20 15:58:14

Hollow

Broń

status themiszcz
Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 46
WWW

Re: Matislavio

Lambo napisał:

Dodatkowo z tyłu są SAKURY! Takie coś zwykle lata za DZIEWCZYNAMI!!!

przybierając twój tok rozumowania...
kobieta
tutaj z wąsem
kolerzanki
kobieta(zapewnie młoda*)
no a tutaj 2** dziewczyny
_____________________
* - sądząc po wielkości walorów
** - jedna to według ww. rozumowania i jedna taka uznanego powszechnie

Ostatnio edytowany przez Hollow (2010-04-20 15:58:32)


Garm "Hollow" Zanbato - Broń
Siła: 70||Zmysł Walki: 60||Wola: 60||Charyzma: 65||Inteligencja:70||Wiedza: 70||Refleks: 65||Szybkość:40
http://liadrien.mybrute.com

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bikefans.pun.pl www.gemini10.pun.pl www.sekom.pun.pl www.narutouchihaforum.pun.pl www.bk-sas.pun.pl